Pár slov o naší firmě

Zabýváme se všemi elektroinstalačními pracemi, odstraněním revizních závad a rekonstrukcí a výstavbou a údržbou veřejného osvětlení. V těchto oblastech máme mnoholeté zkušenosti a dokážeme práci dovést vždy do konce k vaší spokojenosti.

Mimo to se zabýváme také například lokalizací a následným odstraněním kabelových poruch, s možností trasování stávajícího kabelového vedení.

Můžete si u nás pronajmout montážní plošiny MP-13 pro výškové práce a nabízíme možnost montáže světelných i nesvětelných reklam, zabezpečovacích systémů atd.

Během své existence jsme realizovali stovky elektroinstalací. O kvalitě provedených prací svědčí především spokojenost našich zákazníků. Za dobu, kterou se věnujeme tomuto oboru, jsme získali spoustu zkušeností.

Moderní a bezpečná elektroinstalace je naši vizitkou. Sledujeme moderní trendy a ty pak uplatňujeme při realizaci naší práce.

Pokud máte nějaký dotaz, můžete nás kontaktovat emailem nebo telefonicky na čísle 608 956 161. Všechny kontakty naleznete na webu v sekci „Kontakt“.

Máte zájem o naše služby?